Sense Med CONCEPT
Medycyna Stylu Życia.
Twój impuls do zdrowia
i równowagi.

Sense Med CONCEPT
Medycyna Stylu Życia.
Twój impuls do zdrowia
i równowagi.

Medycyna Stylu Życia

Sense Med Concept - Medycyna Stylu Życia powstało po to, by umożliwić profilaktykę zdrowia, poprzez oceną obecnych przyzwyczajeń żywieniowych i stylu życia, dając impuls do dobrych zmian.

Poznaj naszą ofertę

Diagnostyka i holistyczne podejście

W Sense Med Concept analizujemy najpierw Twój stan zdrowia. Przeprowadzamy wywiad i robimy badania diagnostyczne, analizujemy skład Twojego ciała, stan skóry i microbiomu. Przyglądamy się także Twoim predyspozycjom genetycznym.

Poznaj naszą ofertę

Plany Zdrowia

Nasza holistyczna koncepcja zdrowego życia pozwala na stworzenie Twojego osobistego Sense Med Planu. Będzie za to odpowiedzialny Twój lekarz prowadzący, który otoczy Cię opieką i poprowadzi do zdrowszej wersji, kierując na odpowiednie badania oraz do innych naszych specjalistów. Razem z nimi wybierzesz procedury medyczne, które pozwolą Ci odzyskać równowagę, ale też zabezpieczyć organizm na przyszłość. 

Plany zdrowia

Plan Regeneracja

Pierwszym krokiem ku zdrowemu życiu jest oczyszczenie organizmu. Nasze ciało regularnie przeprowadza wspierający nas proces detoksykacji, ale coraz częściej ulega on zaburzeniu przez warunki, w których żyjemy. Nasza autorska metoda ma na celu doprowadzenie Cię do mentalnej i fizycznej równowagi. 

Plany regeneracja

Aktywność fizyczna

Wiedząc jak ważna dla zdrowia jest aktywność fizyczna stworzyliśmy Sense Studio, w którym trenerzy we współpracy z lekarzem i fizjoterapeutą, ułożą dla Ciebie plan treningowy. W Sense Studio oferujemy treningi grupowe i zajęcia jogi. Stworzyliśmy również specjalną, dedykowaną strefę pilatesu klasycznego, który jest nam szczególnie bliski. 

Sense Studio

Medical SPA oraz fizjoterapia

Odnowa i regeneracja to nasza naturalna potrzeba. Najlepsze, co możesz sobie ofiarować, to czas na regularny odpoczynek, który nie tylko da Ci chwilę wytchnienia, ale także będzie korzystnie wpływał na Twoje zdrowie i dobre samopoczucie każdego dnia.


Sense SPA to miejsce, w którym znajdziesz szeroką ofertę masaży, zabiegów z dziedziny fizjoterapii, osteopatii, fangoterapii, kosmetologii i hydroterapii. Nasi fizjoterapeuci pomogą w problemach związanych z bólami kręgosłupa, będą pracować nad  poprawą ruchomości kończyn i stawów oraz wzmocnią Twoją siłę mięśniową.  

Medical SPA

Dieta Sense

Dietetycy Sense Med Concept przygotują dla Ciebie optymalną dietę uwzględniającą Twoje energetyczne zapotrzebowanie oraz styl życia. Zadbamy o to, by Twój jadłospis zawierał wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Możesz na nas liczyć także wtedy, kiedy potrzebujesz specjalnej strategii żywieniowej. W takiej sytuacji pomożemy Ci opracować zdrową dietę eliminacyjną. Jeśli tego potrzebujesz, wyręczymy Cię w codziennym planowaniu i przygotowywaniu posiłków, dostarczając catering dietetyczny prosto do Twoich drzwi.

Dieta Sense

Medycyna estetyczna i kosmetologia

Zgodnie ze światowymi trendami medycynę estetyczną traktujemy jako filar medycyny regeneracyjnej, która z kolei stanowi jeden z elementów medycyny stylu życia. Kluczem do piękna jest dobór procedur dopasowanych do Twoich potrzeb i stanu zdrowia. Planując odpowiednio zabiegi, możemy bezpiecznie i subtelnie opóźnić procesy upływu czasu i zadbać o profilaktykę kondycji skóry, a jeśli zajdzie taka potrzeba – poprawić także jej wygląd.


Zobacz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii.