AQUAGOLD
AQUAGOLD

keyboard_backspace Medycyna estetyczna

Aquagold w Sense Med Concept

Zabieg wykonywany jest przy pomocy mikrokanałowego aplikatora, którym robione są mikroiniekcje preparatu tuż pod skórę właściwą, na stałą głębokość 0,6 mm.

Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny. Każda wbijana igła ma średnicę 0,13 mm i jest cieńsza niż ludzki włos. Aplikator posiada 20 mikrokanałów, z których każdy pokryty jest 24-karatowym złotem. Złoto zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji skórnej. Dodatkowo jest przeciwutleniaczem. Złoto może przyśpieszyć procesy gojenia się skóry.

Efekty zabiegu

Po zabiegu skóra jest bardzo dobrze nawilżona, odżywiona i rozświetlona. Nie jest potrzebna rekonwalescencja po zabiegu.  Możesz spodziewać szybkiego i spektakularnego efektu wow! Nawet już drugiego dnia po zabiegu.

Wskazania do zabiegu:

Brak napięcia i jędrności skóry, zmarszczki i bruzdy, szara, ziemista, zmęczona i pozbawiona blasku cera, szorstka, sucha odwodniona skóra, rozszerzone pory.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i okres laktacji,
  • stany zapalne i infekcje skóry,
  • choroby nowotworowe,
  • schorzenia immunologiczne,
  • aktywne infekcje wirusowe i bakteryjne (w tym opryszczka),
  • stany gorączkowe,
  • nadwrażliwość lub uczulenie na składniki preparatu.

Zalecana częstotliwość:

Wg zaleceń lekarza.

Cennik usług Mezoterapii

Rodzaj usługi:
Ceny od*:
Mezoterapia Klasyczna
600 zł
Mezoterapie okolicy oczu
500 zł
Mezoterapia Skinbooster
1000 zł
Mezoterapia hydroliftingująca
950 zł
Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym
900 zł
Mezoterapia peptydowa
900 zł
Mezoterapia Juvederm Volite
1500 zł
Aquagold
1400 zł
Mezoterapie na owłosioną skórę głowy
500 zł
Mezobotoks
650 zł
Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej
500 zł
*Finalne ceny zabeigów uzaleznione są od zakresu i ustalone po konsultacji ze specjalistą

Najczęściej zadawane pytania związane z Aquagold

Zabieg jest zabiegiem wykonywanym po wcześniejszym znieczuleniu miejsca zabiegowego maścią znieczulającą, co powoduje zmniejszenie dyskomfortu podczas zabiegu. 

Zabieg rozpoczyna się nałożeniem kremu znieczulającego na okolicę, na której ma zostać wykonany. Który po upływie odpowiedniego czasu zostaje zmywany. Lekarz przygotowuje specjalną mieszankę składników aktywnych w specjalnym aplikatorze, który zakończony jest kanalikami z 24 karatowego złota. Którymi  nakłuwana jest skóra. 

Po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Widoczne mogą być miejsca wkłucia. Dodatkowo, w niektórych przypadkach pojawić się mogą siniaczki. Jednak zastosowane w kanalikach złoto, powoduje przyspieszenie procesów gojenia. 

Najlepiej nie nakładać makijażu bezpośrednio po zabiegu. Lekarz zabezpiecza skórę specjalnym kremem pozabiegowym. Makijaż można nakładać następnego dnia. 

Efektem zabiegu jest poprawienie kondycji skóry pacjenta i stymulowanie jej do regeneracji. Większość pacjentów widzi efekt już po pierwszym zabiegu, jednak zalecane jest wykonanie serii zabiegowej dla lepszego efektu. Jest to zabieg bankietowy. 

Przeczytaj również