MEZOTERAPIA JUVEDERM VOLITE
MEZOTERAPIA JUVEDERM VOLITE

keyboard_backspace Medycyna estetyczna

Czym jest Mezoterapia Juvederm Volite?

Jest to zabieg poprawiający gładkość, elastyczność i nawilżenie skóry. Powoduje, że widoczność drobnych zmarszczek zmniejsza się.

Zabieg wykonywany jest przy pomocy preparatu Juvederem Volite, który ma wysokie stężenie kwasu hialuronowego. Dzięki odpowiedniej żelowej konsystencji dobrze integruje się z tkankami ciała. Dodatkowym atutem jest fakt, że preparat posiada w sobie lidokainę, przez co działa przeciwbólowo podczas iniekcji.

Efekty zabiegu

Skóra jest bardziej gładka, elastyczna i nawilżona.

Wskazania do zabiegu:

Zabieg polecany jest w przypadku pozbawionej blasku, suchej i odwodnionej skóry oraz skóry wiotkiej o obniżonym napięciu. Warto skorzystać z niego także, jeśli występują u pacjenta zmarszczki i bruzdy, blizny potrądzikowe.

Przeciwwskazania:

  • uszkodzenia skóry,
  • ostre stany zapalne,
  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • uczulenie lub nadwrażliwość na składniki preparatu,
  • liczne alergie w wywiadzie.

Zalecana częstotliwość:

Przewagą tej mezoterapii jest częstotliwość powtarzania jej. Rekomenduje się powtarzanie zabiegów co 6-9 miesięcy. Jest to wynik działania specjalnej technologii VYCROSS, która zwiększa utrzymywanie się efektów zabiegowych.

Cennik usług Mezoterapii

Rodzaj usługi:
Ceny od*:
Mezoterapia Klasyczna
600 zł
Mezoterapie okolicy oczu
500 zł
Mezoterapia Skinbooster
1000 zł
Mezoterapia hydroliftingująca
950 zł
Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym
900 zł
Mezoterapia peptydowa
900 zł
Mezoterapia Juvederm Volite
1500 zł
Aquagold
1400 zł
Mezoterapie na owłosioną skórę głowy
500 zł
Mezobotoks
650 zł
Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej
500 zł
*Finalne ceny zabeigów uzaleznione są od zakresu i ustalone po konsultacji ze specjalistą

Najczęściej zadawane pytania związane z mezoterapią Jalupro

Jalupro Classic: skóra z pierwszymi oznakami starzenia i fotostarzenia, korekcja drobnych i średnio-głębokich zmarszczek, świeże blizny potrądzikowe, rozstępy, keloidy, okolica oka, twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni, ciało.
Jalupro HMW: przeznaczony przede wszystkim dla skóry problematycznej i skóry dojrzałej. Skóra która posiada pierwsze oznaki starzenia, odwodniona, źle odżywiona, świeże rozstępy, blizny, twarzy, szyja, dekolt, grzbiety dłoni i ciało. 
 

Zabieg jest zabiegiem wykonywanym po wcześniejszym znieczuleniu miejsca zabiegowego maścią znieczulającą, co powoduje zmniejszenie dyskomfortu podczas zabiegu. 

Zabieg rozpoczyna się nałożeniem kremu znieczulającego na okolicę, na której ma zostać wykonany. Krem po upływie odpowiedniego czasu zostaje zmywany. Preparat zostaje podany przy pomocy igły w miejsca gdzie wykonany ma być zabieg. 

Po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Widoczne mogą być miejsca wkłucia. Dodatkowo, w niektórych przypadkach pojawić się mogą zasinienia. 

Najlepiej nie nakładać makijażu bezpośrednio po zabiegu. Lekarz zabezpiecza skórę specjalnym kremem pozabiegowym. Makijaż można nakładać następnego dnia. 

Efektem zabiegu jest poprawienie kondycji skóry pacjenta i stymulowanie jej do regeneracji. Większość pacjentów widzi efekt już po pierwszym zabiegu, jednak zalecane jest wykonanie serii zabiegowej dla lepszego efektu. 

Zalecana jest seria 3 zabiegów w odstępie około 6 tygodni. 

Przeczytaj również