close

Wyszukaj

Dr n. med. Robert Kulhawik​

Lekarz Ginekolog/ Lekarz Seksuolog/ Ginekologia estetyczna

 

 ​

Robert Kulhawik ukończył UM w Łodzi uzyskując dyplom oraz tytuł lekarza medycyny. Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej było przystąpienie do egzaminu specjalizacyjnego i otrzymanie tytułu oraz uprawnień specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa.

 

Kolejną uzyskana specjalizacją jest Seksuologia. W 2020 roku w Śląskim Uniwersytecie Medycznym na podstawie przedstawionej rozprawy doktorskiej pt. „Seksualność par w kolejnych trymestrach ciąży” lekarz uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

 

Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, poszerzając zakres wiedzy medycznej. Zdobywa umiejętności praktyczne w zakresie ginekologii estetycznej. Jest autorem i współautorem artykułów naukowych, publikowanych w uznanych czasopismach typu „Ginekologia Polska”, miesięcznik Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Seksuologii Polskiej- kwartalnika Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej. Jest wykładowcą na ogólnopolskich Kongresach Medycznych.

 

Lek. med. Robert Kulhawik to specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii, seksuologii i ginekologii estetycznej. Zajmuje się doborem odpowiedniej metody antykoncepcji dla kobiet, leczy nietrzymanie moczu (również laserowo), a także przeprowadza badania USG ginekologiczne i położnicze. Usuwa zmiany skórne typu włókniaki, kłykciny kończyste oraz prosaki, wykorzystując przy tym laser. Przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii ginekologicznej, w tym leczenie nadżerki szyjki macicy oraz operacyjne leczenie wypadania pochwy bądź macicy. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzą również zabiegi ginekologii plastycznej. Wśród wykonywanych przez niego procedur można wymienić plastykę warg sromowych (większych i mniejszych), hymenoplastykę i hymenotomię, a także powiększanie punktu G oraz zabiegi w obrębie pochwy (plastyka, rewitalizacja, laserowe zwężanie).


Poznaj naszych lekarzy

Zapisz się na porady
w Sense Med Concept: 

Skorzystaj z formularza kontaktowego, lub zadzwoń i umów wizytę: +48 22 180 20 00

Formularz kontaktowy

Napisz do nas, lub pozostaw swoje dane - skontaktujemy się.

lub

Dziękujemy

Spodziewaj się kontaktu od nas w najbliższym czasie.
Pamiętaj, że jesteśmy również dostępni
od poniedziałku do soboty, pod nr telefonu:
+48 22 180 20 00

Przepraszamy

Wystąpił niespodziewany błąd.
Proszę spróbować później.
Pamiętaj, że jesteśmy również dostępni
od poniedziałku do soboty, pod nr telefonu:
+48 22 180 20 00