close

Wyszukaj

Filozofia
Sense Med Concept
Filozofia
Sense Med Concept

Medycyna Stylu Życia

​​Codzienne przyzwyczajenia kształtują nasze zdrowie dziś i na przyszłe lata. Dlatego pomożemy Ci wdrożyć nowe nawyki w odżywianiu, aktywności fizycznej, trosce o ciało i duszę, dając impuls do zmian, które pokochasz.

Diagnostyka i holistyczne podejście

W Sense Med Concept analizujemy najpierw Twój stan zdrowia. Przeprowadzamy wywiad i robimy badania diagnostyczne, analizujemy skład Twojego ciała, stan skóry i mikrobiomu. Przyglądamy się także Twoim predyspozycjom genetycznym.

Poznaj naszą ofertę

Plany Zdrowia

Nasza holistyczna koncepcja zdrowego życia pozwala na stworzenie Twojego osobistego Planu Zdrowia. Stworzy go wspólnie z Tobą Twój lekarz prowadzący, który otoczy Cię opieką i wsparciem, kierując na odpowiednie badania oraz do innych naszych specjalistów. Razem z nimi wybierzesz procedury medyczne, które pozwolą Ci odzyskać równowagę i zabezpieczyć organizm na przyszłość. 

Plany zdrowia

Plan Regeneracja

Pierwszym krokiem ku zdrowemu życiu jest oczyszczenie organizmu. Nasze ciało regularnie przeprowadza wspierający nas proces detoksykacji, ale coraz częściej ulega on zaburzeniu przez warunki, w których żyjemy. Nasza autorska metoda ma na celu doprowadzenie Cię do mentalnej i fizycznej równowagi. 

Plan Regeneracja

Aktywność fizyczna

Wiedząc, jak ważna dla zdrowia jest aktywność fizyczna, stworzyliśmy Sense Studio, w którym trenerzy we współpracy z lekarzem i fizjoterapeutą ułożą dla Ciebie plan treningowy. W Sense Studio oferujemy treningi indywidualne i grupowe. Stworzyliśmy również specjalną, dedykowaną strefę pilatesu klasycznego, który jest nam szczególnie bliski. 


Sense Studio

Medical SPA oraz fizjoterapia

Odnowa i regeneracja to nasze naturalne potrzeby. Najlepsze, co możesz sobie ofiarować, to czas na regularny odpoczynek, który nie tylko da Ci chwilę wytchnienia, ale także będzie korzystnie wpływał na Twoje zdrowie i dobre samopoczucie każdego dnia.

Sense SPA to miejsce, w którym znajdziesz szeroką ofertę masaży, zabiegów z dziedziny fizjoterapii, fangoterapii, kosmetologii i hydroterapii. Nasi fizjoterapeuci pomogą Ci w problemach związanych z bólami kręgosłupa, będą pracować nad  poprawą ruchomości kończyn i stawów oraz wzmocnią Twoją siłę mięśniową.  

Medical SPA

Dieta Sense

Dieta powinna być przyjemnością, jeśli ma nam towarzyszyć przez całe życie. Dlatego dietetycy Sense Med Concept przygotują dla Ciebie optymalny jadłospis uwzględniający nie tylko Twoje energetyczne zapotrzebowanie, ale również styl życia i upodobania smakowe. Zadbamy o to, by Twój jadłospis zawierał wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Możesz na nas liczyć także wtedy, kiedy potrzebujesz specjalnej strategii żywieniowej. W takiej sytuacji pomożemy Ci opracować zdrową dietę eliminacyjną. Jeśli tego potrzebujesz, wyręczymy Cię w codziennym planowaniu i przygotowywaniu posiłków, dostarczając catering dietetyczny prosto do Twoich drzwi.

Naszym Partnerem jest Prywatny Kucharz by Belvedere.​

Medycyna estetyczna i kosmetologia

Zgodnie ze światowymi trendami medycynę estetyczną traktujemy jako filar medycyny regeneracyjnej, która z kolei stanowi jeden z elementów medycyny stylu życia. Kluczem do piękna jest dobór procedur dopasowanych do Twoich potrzeb i stanu zdrowia. Planując odpowiednio zabiegi, możemy bezpiecznie i subtelnie opóźnić procesy upływu czasu i zadbać o profilaktykę kondycji skóry, a jeśli zajdzie taka potrzeba – poprawić także jej wygląd.


Zobacz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii.