Filozofia
Sense Med Concept

Filozofia
Sense Med Concept

Zadbaj o siebie już dziś

W Sense Med Concept damy Ci impuls do zdrowego i harmonijnego życia w równowadze. Dzięki indywidualnie dobranemu programowi pomożemy Ci zachować optymalny poziom aktywności i energii w każdym wieku.

Diagnostyka i holistyczne podejście

W Sense Med Concept analizujemy najpierw Twój stan zdrowia. Przeprowadzamy wywiad i robimy badania diagnostyczne, analizujemy skład Twojego ciała, stan skóry i microbiomu. Przyglądamy się także Twoim predyspozycjom genetycznym.

Poznaj nasze usługi

Sense Med Plan

Nasza holistyczna koncepcja zdrowego życia pozwala na stworzenie Twojego osobistego Sense Med Planu. Będzie za to odpowiedzialny Twój lekarz prowadzący, który otoczy Cię opieką i poprowadzi do zdrowszej wersji, kierując na odpowiednie badania oraz do innych naszych specjalistów. Razem z nimi wybierzesz procedury medyczne, które pozwolą Ci odzyskać równowagę, ale też zabezpieczyć organizm na przyszłość. 

Dla Twojego zdrowia

Detoks Sense

Pierwszym krokiem ku zdrowemu życiu jest oczyszczenie organizmu. Nasze ciało regularnie przeprowadza wspierający nas proces detoksykacji, ale coraz częściej ulega on zaburzeniu przez warunki, w których żyjemy. Nasza metoda detoksykacji ma na celu doprowadzenie Cię do mentalnej i fizycznej równowagi, dzięki której Twój organizm będzie w stanie w pełni wykorzystać swoje naturalne możliwości regeneracji  

i samouzdrawiania.

Poznaj Detoks Sense

Optymalna dieta

Dietetycy Sense Med Concept przygotują dla Ciebie optymalną dietę uwzględniającą Twoje energetyczne zapotrzebowanie oraz styl życia. Zadbamy o to, by Twój jadłospis zawierał wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Możesz na nas liczyć także wtedy, kiedy potrzebujesz specjalnej strategii żywieniowej. W takiej sytuacji pomożemy Ci opracować zdrową dietę eliminacyjną. Jeśli tego potrzebujesz, wyręczymy Cię w ich codziennym planowaniu i przygotowywaniu posiłków, dostarczając catering dietetyczny prosto do Twoich drzwi.

Medycyna estetyczna i kosmetologia

Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy szeroką ofertę innowacyjnych zabiegów medycyny estetycznej obejmującą zarówno pielęgnację, jak i protokoły przeciwdziałające przedwczesnemu starzeniu się skóry. Oferujemy także zabiegi terapii manualnej oraz zaawansowane procedury w zakresie chirurgii plastycznej.


Zobacz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii.

Aktywność fizyczna

Skorzystaj z dopasowanego do Twoich potrzeb treningu personalnego w naszym Sense Studio. Jeśli będzie taka potrzeba, trener ułoży Twój plan treningowy we współpracy z lekarzem  i fizjoterapeutą. W Sense Studio, oprócz treningów personalnych, możesz korzystać z zajęć jogi i pilatesu.


Oferujemy zajęcia pilatesu na różnych poziomach zaawansowania na macie, jak i z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu: Reformer, Wunda Chair i Cadillac.

Poznaj Sense Studio

Medical SPA oraz fizjoterapia

Odnowa i regeneracja to nasza naturalna potrzeba. Najlepsze, co możesz sobie ofiarować, to czas na regularny odpoczynek, który nie tylko da Ci chwilę wytchnienia, ale także będzie korzystnie wpływał na Twoje zdrowie i dobre samopoczucie każdego dnia.

Sense SPA to miejsce, w którym znajdziesz szeroką ofertę masaży, zabiegów z dziedziny fizjoterapii, osteopatii, balneologii, kosmetologii i hydroterapii. Czekają tu na Ciebie także zabiegi regeneracyjne, których celem jest zmniejszenie stanów bólowych. Nasi fizjoterapeuci pomagają w problemach związanych z bólami kręgosłupa oraz napięciami mięśni. Pracują z pacjentami nad poprawieniem lub przywróceniem ruchomości kończyn i stawów oraz siły mięśniowej. Skorzystaj z oferty naszego day SPA.

Poznaj usługi Medical SPA