close

Wyszukaj

Wskazania Wskazania

Trądzik ( w tym różowaty i zwykły)

Trądzik to przewlekła choroba skóry. Kojarzona z okresem dorastania, tak naprawdę dotyka ludzi w każdym wieku. Czytaj więcej.

Rumień

Rumień to lokalne zaczerwienienie powierzchni skóry – objaw bardzo często zgłaszany przez Pacjentów gabinetów dermatologicznych. Dotyka zarówno dorosłych, jak i dzieci. Czytaj więcej.

Przebarwienia

Przebarwienia to wszelkiego rodzaju zmiany kolorytu skóry. Ciemniejsze piegi, kropki czy bardziej rozległe plamy to wpływ działania promieni słonecznych. Czytaj więcej

Blizny i rozstępy

Powstawanie blizn to naturalna reakcja organizmu na uszkodzenie skóry w wyniku wypadku, operacji czy choroby. Czytaj więcej.

Owal twarzy

Z wiekiem twarzy traci swój owal. To powszechne zjawisko, którego przyczyną jest utrata jędrności skóry w okolicach żuchwy i policzków, wynikająca z naturalnego procesu starzenia. Czytaj więcej.

Zmarszczki

Zmarszczki to widoczne bruzdy będące konsekwencją naturalnego procesu starzenia się skóry. Na ich wygląd, umiejscowienie i głębokość mają wpływ mimika, nawodnienie organizmu, ekspozycja na promienie UV, stres, sposób odżywiania, ale też nawyki, np. palenie papierosów oraz metody, jakimi pielęgnujemy skórę. Czytaj więcej

Okolice oczu

Okolice oczu to obszar szczególnie narażony na pojawienie się nieestetycznych zmian. Z wiekiem skóra staje się mniej elastyczna, cieńsza, pozbawiona odpowiedniej ilości tkanki tłuszczowej, a często też przesuszona i pełna zmarszczek. Czytaj więcej

Modelowanie ust

Kształt i wielkość ust znacząco wpływa na wygląd i estetykę całej twarzy. Współczesnym kanonem piękna są pełne usta o wyraźnie zaznaczonych konturach. Czytaj więcej

Usuwanie znamion

Znamiona to defekty skóry o różnorodnym wyglądzie i charakterze. Wyróżniamy zmiany naczyniowe, barwnikowe, przydatkowe oraz naskórkowe. Czytaj więcej.

Modelowanie twarzy

Kształt twarzy ma ogromny wpływ na poczucie atrakcyjności i samoocenę. Z wiekiem jednak skóra traci swoją sprężystość i nawilżenie, pojawiają się pierwsze oznaki starzenia się, zmieniają się kontury. Czytaj więcej.

Sucha skóra

Sucha skóra nie tylko wygląda nieestetycznie, ale też powoduje dyskomfort – uczucie ściągania, szorstkości, a nawet pieczenia i świądu. Do tego silnie reaguje na czynniki zewnętrzne, np. mróz czy wiatr. Czytaj więcej.

Problemy owłosionej skóry głowy

Skóra głowy jest specyficznym miejscem na naszym ciele – wyróżnia się dużą ilością receptorów i wysokim tempem produkcji sebum. Ciemne i ciepłe środowisko sprzyja rozwojowi zakażeń grzybiczych. Dodatkowo przy niewłaściwej pielęgnacji łatwo o rozwój chorób takich jak łojotokowe lub atopowe zapalenie skóry, grzybica, łojotok, łuszczyca skóry głowy czy łupież. Czytaj więcej.

Nadpotliwość

Nadpotliwość to uciążliwy problem, który ma swoje źródło w nadmiernie intensywnej pracy gruczołów potowych względem utrzymania optymalnej temperatury ciała. Najczęściej dotyczy okolic pach, dłoni oraz stóp. Czytaj więcej.

Bruksizm

Uznawany nie tylko za problem stomatologiczny, ale też za chorobę psychosomatyczną, bruksizm to nawykowe, nieświadome zaciskanie szczęk i zgrzytanie zębami. W psychiatrii uznawany jest za parasomnię, czyli zaburzenie snu. Czytaj więcej.

Cellulit

Lipodystrofia, określenie stosowane w literaturze medycznej jako cellulit, to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej. Zaburzenie w obrębie skóry prowadzi do zmian w jej wyglądzie. Czytaj więcej.

Nadmiar tkanki tłuszczowej

U zdrowego człowieka ilość tkanki tłuszczowej nie powinna przekraczać 20% masy ciała. Tkanka ta występuje praktycznie w każdej partii ciała, jednak najwięcej znajduje się na brzuchu, udach, ramionach i klatce piersiowej. Czytaj więcej.

Napięcie mięśniowe i bóle mięśni

Spięte mięśnie i bóle mięśniowe to w dzisiejszych czasach problem bardzo powszechny. Jego źródłem jest stres, przemęczenie, długotrwałe przebywanie w pozycji siedzącej lub stojącej, ale też nieprawidłowa postawa ciała i brak aktywności fizycznej. Czytaj więcej.

Nadmierne owłosienie

Regularne usuwanie owłosienia z miejsc takich jak nogi, pachy, okolice bikini czy twarz ma znaczenie nie tylko estetyczne, ale też higieniczne. Najpopularniejsza, domowa metoda – golenie maszynką – wiąże się podrażnieniami, dyskomfortem, a także koniecznością nawet codziennego powtarzania zabiegu. Czytaj więcej.

Modelowanie sylwetki

Idealna sylwetka to marzenie niejednej osoby. Tymczasem odkładająca się w niechcianych miejscach tkanka tłuszczowa może skutecznie obniżyć samoocenę i poczucie własnej wartości. Nadmiar ciała w okolicach ud (tzw. bryczesy), zwiotczała skóra w okolicach rzadko używanych tricepsów (tzw. pelikany) – to tylko niektóre mankamenty figury, które można skutecznie zniwelować. Czytaj więcej.

Okolice intymne

Nietrzymanie moczu to choroba, która dotyka aż 30% kobiet. Ze względu na charakter, dzielimy je na naglące, wysiłkowe i mieszane. Jednak nie jest to jedyny problem okolic intymnych, z którym zmagają się kobiety. Czytaj więcej.

Poznaj inne grupy usług