Sense SPA

Sense SPA

Sense SPA

Wyobraź sobie, że nie wyjeżdżając z miasta, możesz odetchnąć i zadbać o siebie jak w uzdrowisku. Masaże, zabiegi hydroterapii, naturalna fangoterapia - wszystko to dla Twojego dobrego samopoczucia i zdrowia.

Ciało bez napięć

Masaż potrafi zredukować nawet najbardziej nieprzyjemne napięcia mięśniowe. To zabieg, podczas którego znikają blokady, a Ty czujesz się odprężony i zrelaksowany.

W ofercie Sense SPA znajdziesz wiele rodzajów masażu, w tym masaż antycellulitowy, bańką chińską, antystresowy, a także masaże twarzy anty-aging oraz kobido. Regularnie stosowane masaże to nie tylko lepsze samopoczucie, ale też detoks tkanki podskórnej i działanie przeciwstarzeniowe.

Hydroterapia dla zdrowia  

i relaksu

Woda ma działanie relaksacyjne, ale także lecznicze. Hydroterapia należy do najstarszych form fizykoterapii. W schorzeniach układu nerwowego, narządów ruchu, układu krążenia oraz układu oddechowego warto sięgnąć np. po hydromasaże. Bicze szkockie natomiast pobudzają krążenie krwi w skórze oraz wpływają na przyspieszenie przemiany materii, a przez to wspomagają regenerację komórek   i spalanie tkanki tłuszczowej.

Regeneracja i detoks w jednym

Fangoterapia, czyli zabiegi z leczniczego błota, przeprowadzane są przez naszych terapeutów na łóżku wodnym Thermo-SPA.

Odczuwany stan nieważkości ułatwia wejście w stan pełnego relaksu. Do zabiegów wykorzystujemy podwodny osad o działaniu podobnym do borowiny, w skład którego wchodzą liczne substancje lecznicze.

Fangoterapia działa silnie regenerująco i detoksykująco, poprawia jędrność i sprężystość skóry. Przynosi relaks i odprężenie.

Poznaj usługi Medical SPA