Medycyna ogólna

Medycyna ogólna

keyboard_backspace Nasze usługi

Konsultacje lekarskie w Sense Med Concept

Zdrowe i zadbane ciało pozwala dłużej cieszyć się życiem. Konsultacja lekarska pozwala omówić ze specjalistą swój stan zdrowia, co jest niezwykle ważne, jeśli pojawią się niepokojące objawy. Lekarz podczas indywidualnej konsultacji zapozna się z historią medyczną Pacjenta, zleci dodatkowe badania, postawi wstępną diagnozę czy w razie konieczności skieruje do specjalisty. Podczas konsultacji lekarskiej możesz ustalić plan leczenia oraz profilaktyki, która pozwoli utrzymać Ci lepszą formę i zdrowie.

Monitorowanie zdrowia przez danego lekarza pozwala na zapoznanie się z problemami zdrowotnymi Pacjenta i szybką interwencję w sytuacji pogorszenia stanu zdrowia.

Poznaj specjalistów Sense Med ConceptKonsultacja lekarska pomaga w diagnostyce Pacjenta. Warto również omówić się na wizytę, kiedy chcemy skonsultować wyniki badań. Nasi specjaliści to doświadczona i profesjonalna kadra z dużym dorobkiem lekarskim. Podczas konsultacji lekarskiej przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, który pozwala dobrze poznać Pacjenta i jego oczekiwania. Wierzymy, że połączenie doświadczenia naszych lekarzy, szczegółowych badań i konkretnych zaleceń pozwoli zachować zdrowie i dobre samopoczucie przez długi czas.

Prowadzimy konsultacje wielu specjalistów jak endokrynolog, ginekolog, kardiolog, diabetolog, chirurg, onkolog czy internista. Wizyta u lekarza specjalisty pozwala na rozpoczęcie lub kontynuowanie leczenia dopasowanego do Twoich potrzeb.

Problemy natury hormonalnej, trudności z zajściem w ciążę czy nieregularne miesiączki najlepiej skonsultować z lekarzem ginekologiem. Chorobami tarczycy, insulinoopornością i hiperprolaktynemią zajmuje się endokrynolog. Niekiedy konieczne jest potwierdzenie wstępnej diagnozy poprzez konsultacje z innym specjalistą, dlatego w Sense Med Concept możesz liczyć na kompleksowe podejście do Pacjenta. 

Możesz sam wybrać specjalistę, natomiast jeśli nie wiesz, do którego należy się udać, możesz liczyć na pomoc naszego personelu. Poznając niepokojące Cię dolegliwości, możemy skierować Cię do danego lekarza, który zapewne podejmie decyzję o rozpoczęciu leczenia albo skieruje Cię do innego specjalisty. Coraz więcej osób poszukuje specjalisty, który pomoże uporać się z nadwagą. W klinice Sense Med Concept możesz liczyć na pomoc dietetyka. Na podstawie wyników badań i wywiadu mogą przygotować indywidualny jadłospis, a także pomóc lepiej się odżywiać, aby zachować zdrowie, dobre samopoczucie i wymarzoną sylwetkę. 

Zespół lekarzy, specjalistów i pielęgniarek czeka na Twoją wizytę, aby pomóc uporać Ci się z dolegliwościami i poprawić stan zdrowia. W razie dłuższego leczenia możesz liczyć na dalszą pomoc podczas wizyty kontrolnej. To również dogodny moment, kiedy jest możliwość oceny skuteczności zaleconych metod leczenia. 

W Sense Med Concept możesz skorzystać również z kwalifikacji do zabiegu. Jest to ważna procedura dla każdego, ponieważ pozwala wykluczyć przeciwskazania, ustalić plan leczenia i termin zabiegu. Nasi specjaliści zadbają o to, aby cały ten proces przebiegł szybko i bezproblemowo, dbając o profesjonalne podejście do Pacjenta.

Poznaj inne grupy usług