Konsultacje w Sense Med Concept
Konsultacje w Sense Med Concept

keyboard_backspace Medycyna ogólna

Konsultacje lekarskie i specjalistyczne

W Sense Med Concept dostępne są zarówno konsultacje internistyczne, jak u lekarzy specjalistów.

Konsultacje w Sense Med Concept

 • Konsultacja Internisty
 • Konsultacja Dermatologa
 • Konsultacja Dermatologa z dermatoskopią znamion
 • Konsultacja Lekarza Medycyny Estetycznej
 • Konsultacja Endokrynologa
 • Konsultacja Ginekologa
 • Konsultacja Dietetyka
 • Konsultacja Kardiologa
 • Konsultacja Pulmonologa
 • Konsultacja Fizjoterapeuty
 • Konsultacja Kosmetologa

KONSULTACJA INTERNISTYCZNA

Konsultacja internistyczna w Sense Med Concept jest kluczową konsultacją otwierającą w naszej klinice. Jest też punktem wyjścia przy okazji badań „check- up”. Wierzymy, że aby dostarczyć Ci jak najwyższą jakość spersonalizowanych i sprofilowanych pod Twoim kątem usług, musimy Cię dobrze poznać. Rezerwujemy na nią najdłuższy czas zawsze i dla każdego Pacjenta, bo wiemy, jak kluczowe jest spojrzenie na Twój organizm holistycznie, poznanie historii Twojego zdrowia, predyspozycji genetycznych oraz Twoich oczekiwań. Lekarz internista w Sense Med Concept to Twój Consierge Medyczny, Opiekun i Przewodnik w drodze do zdrowia i dobrego samopoczucia. Jest w stanie określić Twój stan zdrowia, pomóc w przypadku chorób narządów wewnętrznych, diagnostyce, ale też, co niemniej ważne w świadomej profilaktyce zdrowia. Razem z lekarzem ustalisz plan na Twoje zdrowie i jak najlepszą opiekę.

KONSULTACJA DERMATOLOGICZNA

Dermatolog to lekarz, który specjalizuje się w leczeniu chorób skóry. W kompetencjach dermatologa znajdują się także schorzenia owłosionej skóry głowy i paznokci. Z konsultacji u dermatologa warto skorzystać w przypadku badania rutynowego znamion barwnikowych, jak również pojawiających się wykwitów skórnych, krostek bądź innych zmian na skórze, które mogą powodować niepokój. Konsultacja wskazana jest także, jeśli pacjent zauważa utratę włosów bądź ich wzmożone wypadanie. Dermatolog zleci odpowiednią diagnostykę, pomoże dopasować metody leczenia oraz leki.

KONSULTACJA DERMATOLOGICZNA Z DERMATOSKOPIĄ ZMIAN

Podczas konsultacji dermatologicznej możliwe jest wykonanie badania znamion dermatoskopem. Jest to specjalne urządzenie, dzięki któremu można dokładnie obejrzeć zarówno zmiany, jak i otaczającą je skórę. Urządzenie to wykorzystywane jest głównie do badania zmian barwnikowych. Pozwala ocenić, czy zmiana jest zmianą wymagająca leczenia bądź usunięcia, czy też zmianą nie wymagającą działania.

KONSULTACJA LEKARZA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Konsultacja lekarza medycyny estetycznej jest pierwszym krokiem, który umożliwia zaplanowanie zabiegów medycyny estetycznej. Podczas konsultacji pacjent omawia ze specjalistą swoje oczekiwania względem przeprowadzanych zabiegów. Lekarz diagnozuje stan skóry oraz ułoży plan zabiegowy.

KONSULTACJA ENDOKRYNOLOGICZNA

Endokrynologia skupia uwagę na chorobach związanych z zaburzeniami funkcji wydzielania wewnętrznego. Endokrynolog zajmuje się leczeniem chorób takich, jak: nadczynność i niedoczynność tarczycy, zaburzenia wydzielania hormonów płciowych itp. Z konsultacji endokrynologa powinny skorzystać osoby, które borykają się z wahaniami wagi, zmianami skórnymi, pojawianiem się nadmiernego owłosienia u kobiet, zaburzeniami cyklu miesiączkowego czy wahaniami nastroju.

KONSULTACJA GINEKOLOGICZNA

Konsultacja ginekologa jest wizytą, którą każda kobieta powinna odbyć przynajmniej raz w roku. Lekarz ma możliwość przeprowadzenia badań profilaktycznych takich, jak np. cytologia. Oprócz profilaktyki wskazaniem do udania się do ginekologa są infekcje i stany zapalne, przygotowanie do ciąży, jak również dobór oraz przedłużenie antykoncepcji.

KONSULTACJA DIETETYCZNA

Podczas konsultacji dietetycznej, dietetyk przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad dotyczący jego odżywiania i stanu zdrowia. W trakcie wizyty powinny zostać przeprowadzone również badania antropometryczne, które umożliwiają ocenę masy ciała oraz analiza jego składu. Dietetyk jest także specjalistą, który może skierować na badania pod kątem dokładnego rozpoznania stanu zdrowia pacjenta. W oparciu o wszystkie pozyskane informacje, dietetyk opracowuje plan żywieniowy, który dostosowany jest do indywidualnych potrzeb organizmu, jego stylu życia, jak i występujących zaburzeń.

KONSULTACJA KARDIOLOGICZNA

Kardiologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się schorzeniami układu sercowo-naczyniowego, ich diagnostyką i leczeniem. Jeśli występują objawy takie, jak: zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie, bóle w klatce piersiowej bądź zmęczenie po wysiłku, dobrze jest udać się na wizytę do kardiologa, w celu sprawdzenia stanu zdrowia. Ważne jest, by na konsultację kardiologiczną przynieść poprzednie wyniki badań, jeżeli były one wykonywane pod kątem schorzeń sercowo-naczyniowych.

KONSULTACJA PULMUNOGICZNA

Pulmonolog jest specjalistą, który zajmuje się schorzeniami układu oddechowego. Podczas wizyty lekarz przeprowadzi wywiad oraz badanie, wyda zalecenia i, jeśli występuje taka potrzeba, przepisze leki lub/i skierowania na dalsze badania. Do pulmonologa powinny wybrać się osoby u których występują: przewlekły kaszel, pojawiające się uczucie duszności, zaburzenia oddychania, również pocovidowe.

KONSULTACJA KOSMETOLOGICZNA

Konsultacja u kosmetologa jest pierwszym krokiem przed wyborem zabiegów, które rozwiążą problem pacjenta. Kosmetolog pomoże w dobraniu odpowiedniego zabiegu lub zabiegów na ciało i twarz, wykluczy ewentualne przeciwskazania, a także ułoży plan potrzebnych procedur, które umożliwią osiągnięcie jak najlepszych efektów. Kosmetolog to także osoba, która doradzi odpowiednią pielęgnację domową uwzględniającą potrzeby skóry. Kosmetolodzy Sense Med Concept ściśle współpracują z innymi specjalistami Sense Med Concept, dlatego też podczas konsultacji mogą zalecić wizytę u lekarza.

KONSULTACJA FIZJOTERAPEUTYCZNA

Pierwsze spotkanie z fizjoterapeutą jest kluczem do dobrej, celowanej terapii. Podstawą pierwszej wizyty jest dokładny wywiad z pacjentem, który przybliży problem, z jakim się do niego zgłaszamy. Pytania, które zadaje fizjoterapeuta dotyczą objawów bólowych, przebytych chorób, urazów i operacji. Fizjoterapeuta zapyta nie tylko o objawy ze strony narządu ruchu, ale także np. dolegliwości ze strony układu pokarmowego, oddechowego czy krwionośnego. Ważną informacją jest również wiek pacjenta, zawód, jaki wykonuje, hobby oraz przyjmowane leki.
Po przeprowadzonym wywiadzie przychodzi czas na badanie. Fizjoterapeuta w zależności od problemu z jakim zgłasza się pacjent, wykonuje odpowiednie testy. Bada zakresy ruchu, siłę mięśniową, obserwuje chód, zwraca uwagę na pojawiające się w trakcie badania objawy bólowe.
Jeśli wcześniej wykonywane były badania dodatkowe, np. rezonans, rtg czy usg zawsze warto zabrać je ze sobą na konsultację. Pomogą one potwierdzić rozpoznanie postawione po badaniu.

Ceny konsultacji

Rodzaj usługi:
Ceny od*:
Konsultacja Dermatologa
350 zł
Konsultacja Internisty
350 zł
Konsultacja Endokrynologa
350 zł
Konsultacja Kardiologa
350 zł
Konsultacja Onkologa
400 zł
Konsultacja Lekarza Medycyny Estetycznej
350 zł
Konsultacja Ginekologa
400 zł
Konsultacja - dr Ewa Kempisty-Jeznach
490 zł
Kwalifikacja do terapii dożylnych
490 zł
Konsultacja Kosmetologa
150 zł
Konsultacja Fizjoterapeuty
220 zł
Konsultacja Dietetyka
270 zł
Konsultacja Well Coach
250 zł
Konsultacja Podologa
150 zł
*Finalne ceny zabeigów uzaleznione są od zakresu i ustalone po konsultacji ze specjalistą