close

Wyszukaj

Regeneracja Sense Regeneracja Sense

Metoda Regeneracji Sense

Nasza metoda regeneracji opiera się na współdziałaniu wielu specjalistów i uzupełnianiu się wielu metod leczniczych, które zestawione w jednej procedurze dają holistyczny efekt oczyszczenia, odtruwania i pobudzenia naturalnej regeneracji organizmu.


W Sense Med Concept cały proces zaczyna się od pogłębionego wywiadu medycznego – konsultacji medycznej. Następnie badamy poziom stresu oksydacyjnego komórek i pracujemy na zniwelowaniem go poprzez pogłębioną diagnostykę, a także indywidualnie dobrane terapie dożylne dostosowane do potrzeb każdego pacjenta.

Nasz organizm ma niesamowite zdolności detoksykujące, a duża część tego procesu odbywa się przez skórę, która jest naszym największym narządem. Dlatego jako uzupełnienie i pobudzenie całego procesu umieściliśmy w naszej procedurze intensywne masaże drenujące całego ciała, które oczyszczają organizm z toksyn nagromadzonych w wątrobie, układzie pokarmowym i zanieczyszczeń ze środowiska zewnętrznego. Dodatkowymi procedurami działającymi bezpośrednio na skórę są zabiegi balneologiczne, takie jak hydroterapia i fangoterapia, które wspomagają skórę w wydalaniu toksyn. Niezmiernie ważnymi elementami procesu detoksykacji są zdrowa dieta i sport. W Sense Med Concept proponujemy dedykowaną DIETĘ SENSE, która uzupełni proces „od środka” i pomoże organizmowi skupić się na wewnętrznych procesach regeneracyjnych, jednocześnie go nie obciążając. W Sense Studio nasi trenerzy zaproponują idealny dopasowany do potrzeb trening pilatesu, jogi czy indywidualny trening medyczny, który będzie uwzględniał specjalne potrzeby zdrowotne. W Sense Med Concept to Ty kreujesz swój Plan Regeneracji, a wszystkie składowe są indywidualnie dopierane według Twoich potrzeb i przy wsparciu lekarza. Możesz również skorzystać z gotowych Planów Zdrowia, które zostały opracowane z myślą o regeneracji organizmu i detoksie. Są to: Plan Regeneracja i Plan Blask.​

Regeneracja Twojego organizmu

Plany zdrowia i regeneracji

Poznaj inne grupy usług w Sense Med Concept

Medycyna ogólna
Diagnostyka
Medycyna estetyczna
Ginekologia
Kosmetologia
Medical SPA
Terapie dożylne
Pakiety zdrowia
Dieta
Aktywność ruchowa